Po wielu miesiącach ciężkiej pracy z nieskrywaną przyjemnością możemy Państwu zakomunikować, że 2. maja tego roku firma Bunker Studio (właściciel marki AdWords Radom) uzyskała oficjalny certyfikat Google Partner! Staliśmy się dzięki temu jedyną (na tą chwilę*) firmą posiadającą status Google Partner z Radomia!

via GIPHY

Co to jest Google Partner?

To program partnerski Google Inc. skupiający najlepsze firmy z całego świata zajmujące się szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Do programu zapraszane są najlepsze agencje marketingu internetowego na świecie. W szczególności firmy wyspecjalizowane w prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych opartych o narzędzie Google AdWords!

Co Google Partner oznacza dla AdWords Radom?

Uzyskanie statusu Google Partner to jedna z najlepszych rekomendacji dla naszej firmy. Oznacza, że Google docenia i uznaje naszą fachowość w zakresie prowadzonych dla naszych Klientów kampanii reklamowych w internecie. To dowód zaufania pozwalający nam jednocześnie na szybsze rozwijanie naszych umiejętności i prowadzenie jeszcze skuteczniejszych kampanii AdWords Google. Jednocześnie w ramach organizowanej przez internetowego giganta Akademii Google Partners Pracownicy agencji ze statusem Partnera Google mogą korzystać ze szkoleń praktycznych oraz certyfikacyjnych kursów online. Każdy pracownik agencji ma wyjątkową możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności.

Co Google Partner oznacza dla naszych klientów?

Dzięki współpracy z firmą posiadającą certyfikat Google Partner klienci mogą mieć pewność, że doświadczenie naszych specjalistów AdWords i jakość prowadzonych kampanii są na najwyższym poziomie merytorycznym. Warunki otrzymania takiego certyfikatu obligują nas do ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy o dynamicznie zmieniającym się środowisku reklamy internetowej. Możecie państwo dzięki temu oczekiwać od nas na pewno profesjonalnego wsparcia począwszy od określenia strategii marketingowej, poprzez realizację, prowadzenie i optymalizację różnorodnych kampanii reklamowych AdWords a na wsparciu w zakresie analityki internetowej skończywszy.

Zapraszamy do współpracy z AdWords Radom! Google Partner z Radomia

*na dzień 02.05.2017