Loading...

Wiedza o reklamie w internecie, AdWords, SEM, SEO i PPC

/Wiedza o reklamie w internecie, AdWords, SEM, SEO i PPC
Wiedza o reklamie w internecie, AdWords, SEM, SEO i PPC2017-09-13T15:35:29+01:00

Podstawy AdWords: Rozszerzenie Promocji

By |20/10/2017|

Rozszerzenie promocji udostępnione jest tylko w kampaniach typu sieć wyszukiwania. Przy pomocy rozszerzeń promocji reklamodawca może rozszerzyć reklamę o informacje dotyczące aktualnych promocji związanych z różnymi okazjami sprzedażowymi. Do dyspozycji mamy domyślną listę okazji. Na tej liście znajdują się między innymi takie święta i okoliczności jak: Black Friday, Cyber Poniedziałek, Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Wybierając jedną z tych opcji system automatycznie ustawia harmonogram wyświetlania rozszerzenia.

Google Partner z Radomia!

By |05/05/2017|

Z nieskrywaną dumą możemy Państwu zakomunikować, że 2. maja tego roku jako Bunker Studio (właściciel marki AdWords Radom) uzyskaliśmy oficjalny certyfikat Google Partner! Staliśmy się dzięki temu jedyną (na tą chwilę) firmą posiadającą status Google Partner z Radomia!

Co to jest AdWords Google?

By |17/10/2016|

Google AdWords to najdoskonalsza i większości przypadków najskuteczniejsza platforma reklamowa stworzona przez Google, której celem jest precyzyjne docieranie z reklamą do zainteresowanych osób i skierowanie ich na stronę internetową. Google AdWords może znacząco pomóc w promocji firmy, usług oraz radykalnie zwiększyć sprzedaży produktów w sklepach internetowych.